O nas

Mamy przyjemność przedstawić Państwu Kancelarię Brokerską Cegła i Wspólnicy Sp. z o.o. specjalizującą się w ubezpieczeniach mienia firm i przedsiębiorstw oraz indywidualnych i grupowych ubezpieczeń na życie.

Spółka powstała w 2007 r. której założycielem jest Robert Cegła posiadający wieloletnie doświadczenie w dziedzinie ubezpieczeń.

W ciągu dziesięciu lat działalności naszej Kancelarii na rynku ubezpieczeniowym pozyskaliśmy do obsługi Spółki Skarbu Państwa, Banki Spółdzielcze, osoby prawne i fizyczne, jak również prywatne przedsiębiorstwa.
Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów wcześniej zdobywających wiedzę w firmach ubezpieczeniowych i konkurencyjnych kancelariach brokerskich co powoduje, że jesteśmy wiarygodnym partnerem w procesie zarządzania ryzykiem i świadczeniem profesjonalnych usług dla naszych partnerów biznesowych.
W związku z tym proponujemy współpracę w zakresie zarządzania ryzykiem, na który składa się określona ilość procedur towarzyszących w podejmowaniu decyzji gospodarczych w warunkach ryzyka, które jest nieodłącznym elementem w każdej prowadzonej działalności gospodarczej.

Nieustannie wychodzimy naprzeciw zmieniającym się oczekiwaniom rynku ubezpieczeniowego i Klientów, dlatego wciąż pracujemy nad poszerzaniem jakości świadczonych przez nas usług. Wprowadzamy nowatorskie i nowoczesne rozwiązania ubezpieczeniowe a także podnosimy kwalifikacje naszych pracowników.
W związku z przedmiotem działalności tj. świadczenia obsługi brokerskiej, dbając o dobro naszych Klientów, posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej na kwotę 1 500 000,00 Euro.
Ponadto nasza Kancelaria otrzymała zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego o numerze 1474/07

icon pdfPobierz dokument w formacie pdf